La Liga kausi 2018-19 otteluohjelma

La Liga kausi 2018-19 

2018 on vuosi jolloin jalkapallofanit ovat saaneet lautasen täydeltä herkkua, sillä kesällä pelatut MM-kisat tarkoittavat sitä, että huippufutista on tarjolla jatkuvasti. Hallitsevana mestarina kauteen lähtee FC Barcelona, ja tuleva kausi on muutenkin mielenkiintoinen, sillä Barcan arkkivihollinen Real Madrid pelaa ensimmäistä kertaa ilman supertähti Cristiano Ronaldoa sitten kauden 08-09. Reilu viikko kauden alkuun, joko kiima alkaa nousta? 


Betsson Sport 100 € bonus.

Unibet Sport 100 € bonus.

Nopeampi Sport

La Liga 2018-19 joukkueet 

Joukkue Manageri Kapteeni Kaupunki Stadion Kapasiteetti
Alaves Aberlado Fernandez Manu Garcia Vitoria-Gasteiz Mendizorrotza 19 840
Atletico Bilbao Eduardo Berizzo Markel Susaeta Bilbao San Mames 53 000
Atletico Madrid Diego Simeone Diego Godin Madrid Wanda Metropolitano 68 000
Barcelona Ernesto Valverde Lionel Messi Barcelona Camp Nou 99 354
Celta Vigo Antonio Mohamed Hugo Mallo Vigo Abanca-Balaidos 29 000
Eibar Jose Luis Mendilibar Asier Riego Eibar Ipurua 7 083
Espanyol Rubi Jazi Lopez Barcelona RCDE Stadion 40 000
Getafe Jose Bordalas Jorge Molina Getafe Coliseum Alfonso Perez 17 000
Girona Eusebio Sacristan Alex Granell Girona Montilivi 13 450
Huesca Leo Franco Juanjo Camacho Huesca El Alcoraz 5 500
Leganes Mauricio Pellegrino Jon Ander Serantes Leganes Butarque 11 454
Levante Paco Lopez Pedro Lopez Valencia Ciutat de Valencia 26 354
Rayo Vallecano Michel Adri Embarba Madrid Vallecas 14 708
Real Betis Quique Setien Sevilla Benito Villamarin 60 721
Real Madrid Julen Lopetegui Sergio Ramos Madrid Santiago Bernabeu 81 044
Real Sociedad Asier Garitano Imanol Agirretxe San Sebastian Anoeta 32 000
Sevilla Pablo Machin Nicolas Pareja Sevilla Ramon Sanchez Pizjuan 42 714
Valencia Marcelino Daniel Parejo Valencia Mestalla  49 500
Valladolil Sergio Gonzalez Javi Moyano Valladolid Jose Zorrilla 26 512
Villareal Javier Calleja Bruno Villareal Estadio de la Ceramica 23 500

La Liga 2018-19 otteluohjelma 

Kausi alkaa tosiaan 17.elokuuta jolloin pelataan kaksi ottelua, ja viimeinen kierros pelataan 19. toukokuuta 2019, jonka jälkeen kruunataan mestari. Luvassa on taas kattilan täydeltä Espanjalaista huippujalkapalloa joka varmasti tulee tarjoamaan kovia taisteluita sekä paljon tunnetta. Alta löydät suurimpien derbyjen ajankohdat, sekä täyden otteluohjelman. 

La Liga derbyt 2018-19 

  • 19.08.2018 Valencia vs. Atletico Madrid 
  • 02.09.2018 Real Betis vs. Sevilla
  • 30.09.2018 Real Madrid vs. Atletico Madrid
  • 07.10.2018 Valencia vs. Barcelona 
  • 28.10.2018 Barcelona vs. Real Madrid 
  • 25.11.2018 Atletico Madrid vs. Barcelona 
  • 02.12.2018 Real Madrid vs. Valencia 

 

  • 03.02.2019 Barcelona vs. Valencia 
  • 10.02.2019 Atletico Madrid vs. Real Madrid 
  • 03.03.2019 Real Madrid vs. Barcelona 
  • 03.04.2019 Valencia vs. Real Madrid 
  • 07.04.2019 Barcelona vs. Atletico Madrid 
  • 14.04.2019 Sevilla vs. Real Betis 
  • 24.04.2019 Atletico Madrid vs. Valencia 

La Liga otteluohjelma 2018-19

Kierros 1
17.08. 21:15 Girona vs. Valladolid
17.08. 23:15 Betis vs. Levante
18.08. 19:15 Celta Vigo vs. Espanyol
18.08. 21:15 Villarreal vs. Real Sociedad
18.08. 23:15 Barcelona vs. Alaves
19.08. 19:15 Eibar vs. Huesca
19.08. 21:15 Vallecano vs. Sevilla
19.08. 23:15 Real Madrid vs. Getafe
20.08. 21:00 Valencia vs. Atl. Madrid
20.08. 23:00 Ath. Bilbao vs. Leganes
Kierros 2
24.08. 21:15 Getafe vs. Eibar  
24.08. 23:15 Leganes vs. Real Sociedad  
25.08. 19:15 Alaves vs. Betis  
25.08. 21:15 Atl. Madrid Vvs. allecano  
25.08. 23:15 Valladolid vs. Barcelona
26.08. 19:15 Espanyol vs. Valencia  
26.08. 21:15 Sevilla vs. Villarreal  
26.08. 23:15 Girona vs. Real Madrid
27.08. 21:15 Levante vs. Celta Vigo  
27.08. 23:00 Ath. Bilbao vs. Huesca  
Kierros 3
31.08. 21:00 Getafe Valladolid  
31.08. 23:00 Eibar Real Sociedad  
31.08. 23:00 Villarreal Girona  
01.09. 17:15 Celta Vigo Atl. Madrid  
01.09. 19:30 Vallecano Ath. Bilbao  
01.09. 21:45 Real Madrid Leganes  
02.09. 13:00 Levante Valencia  
02.09. 17:15 Alaves Espanyol  
02.09. 19:30 Barcelona Huesca  
02.09. 21:45 Betis Sevilla  
Kierros 4
14.09. 22:00 Huesca vs. Vallecano  
15.09. 14:00 Atl. Madrid vs. Eibar  
15.09. 17:15 Real Sociedad vs. Barcelona  
15.09. 19:30 Valencia vs. Betis  
15.09. 21:45 Ath. Bilbao vs. Real Madrid  
16.09. 13:00 Leganes vs. Villarreal  
16.09. 17:15 Espanyol vs. Levante  
16.09. 19:30 Valladolid vs. Alaves  
16.09. 21:45 Sevilla vs. Getafe  
17.09. 22:00 Girona vs. Celta Vigo  
Kierros 5
23.09. 21:00 Barcelona vs. Girona  
23.09. 21:00 Betis vs. Ath. Bilbao  
23.09. 21:00 Celta Vigo vs. Valladolid  
23.09. 21:00 Eibar vs. Leganes  
23.09. 21:00 Getafe vs. Atl. Madrid  
23.09. 21:00 Huesca vs. Real Sociedad  
23.09. 21:00 Levante vs. Sevilla  
23.09. 21:00 Real Madrid vs. Espanyol  
23.09. 21:00 Vallecano vs. Alaves  
23.09. 21:00 Villarreal vs. Valencia  
Kierros 6
26.09. 21:00 Alaves vs. Getafe  
26.09. 21:00 Ath. Bilbao vs. Villarreal  
26.09. 21:00 Atl. Madrid vs. Huesca  
26.09. 21:00 Espanyol vs. Eibar  
26.09. 21:00 Girona vs. Betis  
26.09. 21:00 Leganes vs. Barcelona  
26.09. 21:00 Real Sociedad vs. Vallecano  
26.09. 21:00 Sevilla vs. Real Madrid  
26.09. 21:00 Valencia vs. Celta Vigo  
26.09. 21:00 Valladolid vs. Levante  
Kierros 7
30.09. 21:00 Barcelona vs. Ath. Bilbao  
30.09. 21:00 Betis vs. Leganes  
30.09. 21:00 Celta Vigo vs. Getafe  
30.09. 21:00 Eibar vs. Sevilla  
30.09. 21:00 Huesca vs. Girona  
30.09. 21:00 Levante vs. Alaves  
30.09. 21:00 Real Madrid vs. Atl. Madrid  
30.09. 21:00 Real Sociedad vs. Valencia  
30.09. 21:00 Vallecano vs. Espanyol  
30.09. 21:00 Villarreal vs. Valladolid  
Kierros 8
07.10. 21:00 Alaves vs. Real Madrid  
07.10. 21:00 Ath. Bilbao vs. Real Sociedad  
07.10. 21:00 Atl. Madrid vs. Betis  
07.10. 21:00 Espanyol vs. Villarreal  
07.10. 21:00 Getafe vs. Levante  
07.10. 21:00 Girona vs. Eibar  
07.10. 21:00 Leganes vs. Vallecano  
07.10. 21:00 Sevilla vs. Celta Vigo  
07.10. 21:00 Valencia vs. Barcelona  
07.10. 21:00 Valladolid vs. Huesca  
Kierros 9
21.10. 21:00 Barcelona vs. Sevilla  
21.10. 21:00 Betis vs. Valladolid  
21.10. 21:00 Celta Vigo vs. Alaves  
21.10. 21:00 Eibar vs. Ath. Bilbao  
21.10. 21:00 Huesca vs. Espanyol  
21.10. 21:00 Real Madrid vs. Levante  
21.10. 21:00 Real Sociedad vs. Girona  
21.10. 21:00 Valencia vs. Leganes  
21.10. 21:00 Vallecano vs. Getafe  
21.10. 21:00 Villarreal vs. Atl. Madrid  
Kierros 10
28.10. 21:00 Alaves vs. Villarreal  
28.10. 21:00 Ath. Bilbao vs. Valencia  
28.10. 21:00 Atl. Madrid vs. Real Sociedad  
28.10. 21:00 Barcelona vs. Real Madrid  
28.10. 21:00 Celta Vigo vs. Eibar  
28.10. 21:00 Getafe vs. Betis  
28.10. 21:00 Girona vs. Vallecano  
28.10. 21:00 Levante vs. Leganes  
28.10. 21:00 Sevilla vs. Huesca  
28.10. 21:00 Valladolid vs. Espanyol  
Kierros 11
04.11. 21:00 Betis vs. Celta Vigo  
04.11. 21:00 Eibar vs. Alaves  
04.11. 21:00 Espanyol vs. Ath. Bilbao  
04.11. 21:00 Huesca vs. Getafe  
04.11. 21:00 Leganes vs. Atl. Madrid  
04.11. 21:00 Real Madrid vs. Valladolid  
04.11. 21:00 Real Sociedad vs. Sevilla  
04.11. 21:00 Valencia vs. Girona  
04.11. 21:00 Vallecano vs. Barcelona  
04.11. 21:00 Villarreal vs. Levante  
Kierros 12
11.11. 21:00 Alaves vs. Huesca  
11.11. 21:00 Atl. Madrid vs. Ath. Bilbao  
11.11. 21:00 Barcelona vs. Betis  
11.11. 21:00 Celta Vigo vs. Real Madrid  
11.11. 21:00 Getafe vs. Valencia  
11.11. 21:00 Girona vs. Leganes  
11.11. 21:00 Levante vs. Real Sociedad  
11.11. 21:00 Sevilla vs. Espanyol  
11.11. 21:00 Valladolid vs. Eibar  
11.11. 21:00 Vallecano vs. Villarreal  
Kierros 13
25.11. 21:00 Ath. Bilbao vs. Getafe  
25.11. 21:00 Atl. Madrid vs. Barcelona  
25.11. 21:00 Eibar vs. Real Madrid  
25.11. 21:00 Espanyol vs. Girona  
25.11. 21:00 Huesca vs. Levante  
25.11. 21:00 Leganes vs. Alaves  
25.11. 21:00 Real Sociedad vs. Celta Vigo  
25.11. 21:00 Sevilla vs. Valladolid  
25.11. 21:00 Valencia vs. Vallecano  
25.11. 21:00 Villarreal vs. Betis  
Kierros 14
02.12. 21:00 Alaves vs. Sevilla  
02.12. 21:00 Barcelona vs. Villarreal  
02.12. 21:00 Betis vs. Real Sociedad  
02.12. 21:00 Celta Vigo vs. Huesca  
02.12. 21:00 Getafe vs. Espanyol  
02.12. 21:00 Girona vs. Atl. Madrid  
02.12. 21:00 Levante vs. Ath. Bilbao  
02.12. 21:00 Real Madrid vs. Valencia  
02.12. 21:00 Valladolid vs. Leganes  
02.12. 21:00 Vallecano vs. Eibar  
Kierros 15
09.12. 21:00 Ath. Bilbao vs. Girona  
09.12. 21:00 Atl. Madrid vs. Alaves  
09.12. 21:00 Betis vs. Vallecano  
09.12. 21:00 Eibar vs. Levante  
09.12. 21:00 Espanyol vs. Barcelona  
09.12. 21:00 Huesca vs. Real Madrid  
09.12. 21:00 Leganes vs. Getafe  
09.12. 21:00 Real Sociedad vs. Valladolid  
09.12. 21:00 Valencia vs. Sevilla  
09.12. 21:00 Villarreal vs. Celta Vigo  
Kierros 16
16.12. 21:00 Alaves vs. Ath. Bilbao  
16.12. 21:00 Celta Vigovs.  Leganes  
16.12. 21:00 Eibar vs. Valencia  
16.12. 21:00 Espanyol vs. Betis  
16.12. 21:00 Getafe vs. Real Sociedad  
16.12. 21:00 Huesca vs. Villarreal  
16.12. 21:00 Levante vs. Barcelona  
16.12. 21:00 Real Madrid vs. Vallecano  
16.12. 21:00 Sevilla vs. Girona  
16.12. 21:00 Valladolid vs. Atl. Madrid  
Kierros 17
22.12. 21:00 Ath. Bilbao vs. Valladolid  
22.12. 21:00 Atl. Madrid vs. Espanyol  
22.12. 21:00 Barcelona vs. Celta Vigo  
22.12. 21:00 Betis vs. Eibar  
22.12. 21:00 Girona vs. Getafe  
22.12. 21:00 Leganes vs. Sevilla  
22.12. 21:00 Real Sociedad vs. Alaves  
22.12. 21:00 Valencia vs. Huesca  
22.12. 21:00 Vallecano vs. Levante  
22.12. 21:00 Villarreal vs. Real Madrid  
Kierros 18
06.01. 21:00 Alaves vs. Valencia  
06.01. 21:00 Celta Vigo vs. Ath. Bilbao  
06.01. 21:00 Eibar vs. Villarreal  
06.01. 21:00 Espanyol vs. Leganes  
06.01. 21:00 Getafe vs. Barcelona  
06.01. 21:00 Huesca vs. Betis  
06.01. 21:00 Levante vs. Girona  
06.01. 21:00 Real Madrid vs. Real Sociedad  
06.01. 21:00 Sevilla vs. Atl. Madrid  
06.01. 21:00 Valladolid vs. Vallecano  
Kierros 19
13.01. 21:00 Ath. Bilbao vs. Sevilla  
13.01. 21:00 Atl. Madrid vs. Levante  
13.01. 21:00 Barcelona vs. Eibar  
13.01. 21:00 Betis vs. Real Madrid  
13.01. 21:00 Girona vs. Alaves  
13.01. 21:00 Leganes vs. Huesca  
13.01. 21:00 Real Sociedad vs. Espanyol  
13.01. 21:00 Valencia vs. Valladolid  
13.01. 21:00 Vallecano vs. Celta Vigo  
13.01. 21:00 Villarreal vs. Getafe  
Kierros 20
20.01. 21:00 Barcelona vs. Leganes  
20.01. 21:00 Betis vs. Girona  
20.01. 21:00 Celta Vigo vs. Valencia  
20.01. 21:00 Eibar vs. Espanyol  
20.01. 21:00 Getafe vs. Alaves  
20.01. 21:00 Huesca vs. Atl. Madrid  
20.01. 21:00 Levante vs. Valladolid  
20.01. 21:00 Real Madrid vs. Sevilla  
20.01. 21:00 Vallecano vs. Real Sociedad  
20.01. 21:00 Villarreal vs. Ath. Bilbao  
Kierros 21
27.01. 21:00 Alaves vs. Vallecano  
27.01. 21:00 Ath. Bilbao vs. Betis  
27.01. 21:00 Atl. Madrid vs. Getafe  
27.01. 21:00 Espanyol vs. Real Madrid  
27.01. 21:00 Girona vs. Barcelona  
27.01. 21:00 Leganes vs. Eibar  
27.01. 21:00 Real Sociedad vs. Huesca  
27.01. 21:00 Sevilla vs. Levante  
27.01. 21:00 Valencia vs. Villarreal  
27.01. 21:00 Valladolid vs. Celta Vigo  
Kierros 22
03.02. 21:00 Barcelona vs. Valencia  
03.02. 21:00 Betis vs. Atl. Madrid  
03.02. 21:00 Celta Vigo vs. Sevilla  
03.02. 21:00 Eibar vs. Girona  
03.02. 21:00 Huesca vs. Valladolid  
03.02. 21:00 Levante vs. Getafe  
03.02. 21:00 Real Madrid vs. Alaves  
03.02. 21:00 Real Sociedad vs. Ath. Bilbao  
03.02. 21:00 Vallecano vs. Leganes  
03.02. 21:00 Villarreal vs. Espanyol  
Kierros 23
10.02. 21:00 Alaves vs. Levante  
10.02. 21:00 Ath. Bilbao vs. Barcelona  
10.02. 21:00 Atl. Madrid vs. Real Madrid  
10.02. 21:00 Espanyol vs. Vallecano  
10.02. 21:00 Getafe vs. Celta Vigo  
10.02. 21:00 Girona vs. Huesca  
10.02. 21:00 Leganes vs. Betis  
10.02. 21:00 Sevilla vs. Eibar  
10.02. 21:00 Valencia vs. Real Sociedad  
10.02. 21:00 Valladolid vs. Villarreal  
Kierros 24
17.02. 21:00 Barcelona vs. Valladolid  
17.02. 21:00 Betis vs. Alaves  
17.02. 21:00 Celta Vigo vs. Levante  
17.02. 21:00 Eibar vs. Getafe  
17.02. 21:00 Huesca vs. Ath. Bilbao  
17.02. 21:00 Real Madrid vs. Girona  
17.02. 21:00 Real Sociedad vs. Leganes  
17.02. 21:00 Valencia vs. Espanyol  
17.02. 21:00 Vallecano vs. Atl. Madrid  
17.02. 21:00 Villarreal vs. Sevilla  
Kierros 25
24.02. 21:00 Alaves vs. Celta Vigo  
24.02. 21:00 Ath. Bilbao vs. Eibar  
24.02. 21:00 Atl. Madrid vs. Villarreal  
24.02. 21:00 Espanyol vs. Huesca  
24.02. 21:00 Getafe vs. Vallecano  
24.02. 21:00 Girona vs. Real Sociedad  
24.02. 21:00 Leganes vs. Valencia  
24.02. 21:00 Levante vs. Real Madrid  
24.02. 21:00 Sevilla vs. Barcelona  
24.02. 21:00 Valladolid vs. Betis  
Kierros 26
03.03. 21:00 Betis vs. Getafe  
03.03. 21:00 Eibar vs. Celta Vigo  
03.03. 21:00 Espanyol vs. Valladolid  
03.03. 21:00 Huesca vs. Sevilla  
03.03. 21:00 Leganes vs. Levante  
03.03. 21:00 Real Madrid vs. Barcelona  
03.03. 21:00 Real Sociedad vs. Atl. Madrid  
03.03. 21:00 Valencia vs. Ath. Bilbao  
03.03. 21:00 Vallecano vs. Girona  
03.03. 21:00 Villarreal vs. Alaves  
Kierros 27
10.03. 21:00 Alaves vs. Eibar  
10.03. 21:00 Ath. Bilbao vs. Espanyol  
10.03. 21:00 Atl. Madrid vs. Leganes  
10.03. 21:00 Barcelona vs. Vallecano  
10.03. 21:00 Celta Vigo vs. Betis  
10.03. 21:00 Getafe vs. Huesca  
10.03. 21:00 Girona vs. Valencia  
10.03. 21:00 Levante vs. Villarreal  
10.03. 21:00 Sevilla vs. Real Sociedad  
10.03. 21:00 Valladolid vs. Real Madrid  
Kierros 28
17.03. 21:00 Ath. Bilbao vs. Atl. Madrid  
17.03. 21:00 Betis vs. Barcelona  
17.03. 21:00 Eibar vs. Valladolid  
17.03. 21:00 Espanyol vs. Sevilla  
17.03. 21:00 Huesca vs. Alaves  
17.03. 21:00 Leganes vs. Girona  
17.03. 21:00 Real Madrid vs. Celta Vigo  
17.03. 21:00 Real Sociedad vs. Levante  
17.03. 21:00 Valencia vs. Getafe  
17.03. 21:00 Villarreal vs. Vallecano  
Kierros 29
31.03. 21:00 Alaves vs. Atl. Madrid  
31.03. 21:00 Barcelona vs. Espanyol  
31.03. 21:00 Celta Vigo vs. Villarreal  
31.03. 21:00 Getafe vs. Leganes  
31.03. 21:00 Girona vs. Ath. Bilbao  
31.03. 21:00 Levante vs. Eibar  
31.03. 21:00 Real Madrid vs. Huesca  
31.03. 21:00 Sevilla vs. Valencia  
31.03. 21:00 Valladolid vs. Real Sociedad  
31.03. 21:00 Vallecano vs. Betis  
Kierros 30
03.04. 21:00 Ath. Bilbao vs. Levante  
03.04. 21:00 Atl. Madrid vs. Girona  
03.04. 21:00 Eibar vs. Vallecano  
03.04. 21:00 Espanyol vs. Getafe  
03.04. 21:00 Huesca vs. Celta Vigo  
03.04. 21:00 Leganes vs. Valladolid  
03.04. 21:00 Real Sociedad vs. Betis  
03.04. 21:00 Sevilla vs. Alaves  
03.04. 21:00 Valencia vs. Real Madrid  
03.04. 21:00 Villarreal vs. Barcelona  
Kierros 31
07.04. 21:00 Alaves vs. Leganes  
07.04. 21:00 Barcelona vs. Atl. Madrid  
07.04. 21:00 Betis vs. Villarreal  
07.04. 21:00 Celta Vigo vs. Real Sociedad  
07.04. 21:00 Getafe vs. Ath. Bilbao  
07.04. 21:00 Girona vs. Espanyol  
07.04. 21:00 Levante vs. Huesca  
07.04. 21:00 Real Madrid vs. Eibar  
07.04. 21:00 Valladolid vs. Sevilla  
07.04. 21:00 Vallecano vs. Valencia  
Kierros 32
14.04. 21:00 Ath. Bilbao vs. Vallecano  
14.04. 21:00 Atl. Madrid vs. Celta Vigo  
14.04. 21:00 Espanyol vs. Alaves  
14.04. 21:00 Girona vs. Villarreal  
14.04. 21:00 Huesca vs. Barcelona  
14.04. 21:00 Leganes vs. Real Madrid  
14.04. 21:00 Real Sociedad vs. Eibar  
14.04. 21:00 Sevilla vs. Betis  
14.04. 21:00 Valencia vs. Levante  
14.04. 21:00 Valladolid vs. Getafe  
Kierros 33
21.04. 21:00 Alaves vs. Valladolid  
21.04. 21:00 Barcelona vs. Real Sociedad  
21.04. 21:00 Betis vs. Valencia  
21.04. 21:00 Celta Vigo vs. Girona  
21.04. 21:00 Eibar vs. Atl. Madrid  
21.04. 21:00 Getafe vs. Sevilla  
21.04. 21:00 Levante vs. Espanyol  
21.04. 21:00 Real Madrid vs. Ath. Bilbao  
21.04. 21:00 Vallecano vs. Huesca  
21.04. 21:00 Villarreal vs. Leganes  
Kierros 34
24.04. 21:00 Alaves vs. Barcelona  
24.04. 21:00 Atl. Madrid vs. Valencia  
24.04. 21:00 Espanyol vs. Celta Vigo  
24.04. 21:00 Getafe vs. Real Madrid  
24.04. 21:00 Huesca vs. Eibar  
24.04. 21:00 Leganes vs. Ath. Bilbao  
24.04. 21:00 Levante vs. Betis  
24.04. 21:00 Real Sociedad vs. Villarreal  
24.04. 21:00 Sevilla vs. Vallecano  
24.04. 21:00 Valladolid vs. Girona  
Kierros 35
28.04. 21:00 Ath. Bilbao vs. Alaves  
28.04. 21:00 Atl. Madrid vs. Valladolid  
28.04. 21:00 Barcelona vs. Levante  
28.04. 21:00 Betis vs. Espanyol  
28.04. 21:00 Girona vs. Sevilla  
28.04. 21:00 Leganes vs. Celta Vigo  
28.04. 21:00 Real Sociedad vs. Getafe  
28.04. 21:00 Valencia vs. Eibar  
28.04. 21:00 Vallecano vs. Real Madrid  
28.04. 21:00 Villarreal vs. Huesca  
Kierros 36
05.05. 21:00 Alaves vs. Real Sociedad  
05.05. 21:00 Celta Vigo vs. Barcelona  
05.05. 21:00 Eibar vs. Betis  
05.05. 21:00 Espanyol vs. Atl. Madrid  
05.05. 21:00 Getafe vs. Girona  
05.05. 21:00 Huesca vs. Valencia  
05.05. 21:00 Levante vs. Vallecano  
05.05. 21:00 Real Madrid vs. Villarreal  
05.05. 21:00 Sevilla vs. Leganes  
05.05. 21:00 Valladolid vs. Ath. Bilbao  
Kierros 37
12.05. 21:00 Ath. Bilbao vs. Celta Vigo  
12.05. 21:00 Atl. Madrid vs. Sevilla  
12.05. 21:00 Barcelona vs. Getafe  
12.05. 21:00 Betis vs. Huesca  
12.05. 21:00 Girona vs. Levante  
12.05. 21:00 Leganes vs. Espanyol  
12.05. 21:00 Real Sociedad vs. Real Madrid  
12.05. 21:00 Valencia vs. Alaves  
12.05. 21:00 Vallecano vs. Valladolid  
12.05. 21:00 Villarreal vs. Eibar  
Kierros 38
19.05. 21:00 Alaves vs. Girona  
19.05. 21:00 Celta Vigo vs. Vallecano  
19.05. 21:00 Eibar vs. Barcelona  
19.05. 21:00 Espanyol vs. Real Sociedad  
19.05. 21:00 Getafe vs. Villarreal  
19.05. 21:00 Huesca vs. Leganes  
19.05. 21:00 Levante vs. Atl. Madrid  
19.05. 21:00 Real Madrid vs. Betis  
19.05. 21:00 Sevilla vs. Ath. Bilbao  
19.05. 21:00 Valladolid vs. Valencia 


Betsson Sport 100 € bonus.

Unibet Sport 100 € bonus.

Nopeampi Sport

 


NettiKasinoVertailu.info